Aparat za kavu DE'LONGHI Rivelia EXAM440.35.B, 1450W, 19 bara, crni
Šifra: 040.201.111
EXAM440.35.B
Dodajte na listu želja
-17 % preostalo još 2 komada!
Akcija: Totalna rasprodaja (04.05.2026. - 31.05.2026.)
Proizvođač: DE'LONGHI
Dostupnost: Raspoloživo
Dostupnost po poslovnicama
Dostupnost po poslovnicama
Webshop Raspoloživo
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Z Centar Na upit
Zagreb - Arena PARK Raspoloživo
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Raspoloživo
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Pošiljke i dostava
Pošiljke i dostava
Uvjeti dostave
Links Premium dostava (mali i gabaritni paketi)
BOX NOW paketomat dostava
MAIL BOXES
Mali paketi – GLS, Overseas
Gabaritna dostava – Milšped
Rok za narudžbe: unutar 24h od ponedjeljka do petka.
Za posebne promocije cijena dostave može varirati i bit će ti jasno prikazana tijekom narudžbe.
Rate - informativni izračun
Rate - informativni izračun
Jamstvo
Jamstvo
Jamstvo na proizvod
24 mjeseca
Bean Switch System omogućuje vam jednostavni prijelaz i istraživanje različitih vrsta kave u zrnu
Intuitivni zaslon u boji od 3,5" s 8 napitaka na dodir gumba
Ručno pripremite kremastu mliječnu pjenu za dovršavanje mliječnih napitaka
Elegantan i kompaktan dizajn sa zaobljenim uglovima, u boji Onyx Black
Istražite beskonačan svijet kave u zrnu
Interaktivno iskustvo kave prilagođeno vama
Svježe mljevena kava
Napitci na dodir gumba
Ručna priprema mliječne pjene
Raznolikost napitaka
Tehničke informacije
Dimenzije (šxdxv) (mm): 245 x 430 x 385
Težina (kg): 9.8
Tlak pumpe (bar): 19
Kapacitet spremnika za zrna (g): 250
Kapacitet spremnika za vodu (l): 1.4
Kapacitet spremnika mljevene kave (n): 10
Maksimalna visina šalice (mm): 140
Ulazna snaga (W): 1450
Nazivni napon / frekvencija (V~Hz): 1450
Boja: Oniks crna
Završna obrada: Plastika s metalnim dijelovima
Hladni napitci od kave: Cold Americano / Cold Coffee / Cold Espresso
Vrući napitci od kave: Espresso / Espresso Lungo / Kava / Duga / Americano
Ostali napitci: Topla voda / Para
Postavljanje arome :Da
Mogućnost prilagodbe duljine kave :Da
Napredna personalizacija: 4 korisnička profila
Kontrole: Zaslon na dodir
Zaslon: TFT zaslon u boji od 3,5"
Sustav za mlijeko: Podesivi Sustav za cappuccino
Twin Shot :Da
Mogućnost upotrebe filtera za vodu: Da
Mogućnost programiranja tvrdoće vode: Da
Mogućnost upotrebe unaprijed mljevene kave: Da
+ prikaži sve
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Dodatne opcije
Kupci koji su kupili ovaj proizvod kupili su i
Monitor 27" DELL P2725H, FHD, IPS, 100Hz, 5ms, 300cd/m2, pivot, crni
Energetski razred D
Adapter ROLINE Value USB 3.2 Gen1 (M) na USB-C (Ž)
-40 %
Adapter MARMITEK, USB-C(M) na HDMI(Ž), 4k 60Hz, srebrni
Slušalice TRUST Yavi Earbuds, in-ear, ENC, bežične, crne
-10 %
Tipkovnica + miš LOGITECH MK950 Signature Slim Combo, bežična, crna, Bolt Receiver USB
Ruksak XIAOMI Commuter Backpack, do 15.6", plavi