Digitalni okvir za fotografije YIO18C -10.1PBL, 10.1" ekran, WiFi, plavi
Šifra: 020.302.344
YIO18C -10.1PBL
Dodajte na listu želja
-40 % preostalo još 34 komada!
Akcija: SPRING SALE (10.04.2026. - 31.05.2026.)
Proizvođač: LINKS
Dostupnost: Raspoloživo
Dostupnost po poslovnicama
Dostupnost po poslovnicama
Webshop Raspoloživo
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Raspoloživo
Zagreb - Dubrava Raspoloživo
Zagreb - Z Centar Raspoloživo
Zagreb - Arena PARK Raspoloživo
Velika Gorica Raspoloživo
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Raspoloživo
Zadar Raspoloživo
Varaždin Na upit
Čakovec Raspoloživo
Pula Raspoloživo
Slavonski Brod Raspoloživo
Vinkovci Raspoloživo
Poreč Raspoloživo
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Raspoloživo
Pošiljke i dostava
Pošiljke i dostava
Uvjeti dostave
Links Premium dostava (mali i gabaritni paketi)
BOX NOW paketomat dostava
MAIL BOXES
Mali paketi – GLS, Overseas
Gabaritna dostava – Milšped
Rok za narudžbe: unutar 24h od ponedjeljka do petka.
Za posebne promocije cijena dostave može varirati i bit će ti jasno prikazana tijekom narudžbe.
Rate - informativni izračun
Rate - informativni izračun
Jamstvo
Jamstvo
Jamstvo na proizvod
12 mjeseci
DIGITALNI OKVIR ZA FOTOGRAFIJE U PLAVOJ BOJI S MODERNIM FUNKCIJAMA I VIZUALNOM PRIVLAČNOŠĆU
10,1-INČNI FULL HD ZASLON ZA SLIKE PUNE DETALJA
WI-FI POVEZIVANJE I DIJELJENJE FOTOGRAFIJA U TRENUTKU
PROŠIRENA FUNKCIONALNOST I LAKO UPRAVLJANJE
SAŽETAK
+ prikaži sve
Jamstvo na proizvod12 mjeseci
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Prijenosni foto printer XIAOMI Portable Photo Printer 1S
POLAROID Originals Color 600 film, 40x (5-pack)
Digitalni okvir za fotografije YIO18C-10.1PB, 10.1" ekran, WiFi, crni
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO18A-10.1B, 10.1" ekran, microSD, WiFi, crni
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO18A-10.1W, 10.1" ekran, microSD, WiFi, bijeli
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO18C -10.1PP, 10.1" ekran, WiFi, rozi
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO18C -10.1PV, 10.1" ekran, WiFi, ljubičasta
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO18A -10.1P, 10.1" ekran, WiFi, rozi sa ljetnim motivom
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO18A -10.1BL, 10.1" ekran, WiFi, plavi sa motivom svemira
-40 %
Digitalni okvir za fotografije YIO14A-10.1U, 10.1" ekran, microSD, WiFi, plavi
-40 %
POLAROID instant fotoaparat Originals Now Gen 2, Basquiat Edition
Prijenosni foto printer FUJIFILM instax mini Link 3, 600 dpi, BT, rozi
Prijenosni foto printer FUJIFILM instax mini Link 3, 600 dpi, BT, zeleni
Termalni pisač za fotografije CANON Selphy CP1500, crni
Pisač POLAROID Originals Hi-Print Everything Box pisač, bijeli
-17 %
Termalni pisač za fotografije CANON Selphy QX10 Craft Kit, bijeli
-31 %
RABLJENI - Termalni pisač za fotografije CANON Selphy QX10 Craft Kit, bijeli
Objektiv CANON RF 50mm f/1.8 STM
Objektiv NIKON Z 28mm f/2.8
-15 %
Objektiv NIKON Z 28mm f/2.8
Objektiv NIKON Z 40mm f/2
-15 %
Objektiv NIKON Z 40mm f/2