Links www.links.hr
Pretraživanje
Filters
Close

Links Rijeka

Links Zagreb Ambienta

Adresa: Links Zagreb Ambienta
Avenija Dubrovnik 14
10020 Zagreb

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: ambienta@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Zagreb Family Mall

Adresa: Links Zagreb Family Mall
Ulica Velimira Škorpika 11
10000 Zagreb

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: familymall@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
10:00 - 20:00

Subota:
10:00 - 20:00

Nedjelja:
10:00 - 18:00

Praznik:
-

Links Zagreb Trešnjevka

Novi parking za posjetitelje Links poslovnice na Trešnjevci!

 

 

Adresa: Links d.o.o.
Glamočka 1
10000 Zagreb

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: tresnjevka@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Zagreb Dubrava

Adresa: Links d.o.o.
Dankovečka 5, Dubrava
10000 Zagreb

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: dubrava@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Split

Adresa: Links d.o.o.
Matice hrvatske 1(KOTEKS)
21000 Split

Telefonski brojevi: 021/385-103
021/385-109

Email adrese: split@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Osijek

Adresa: Links d.o.o.
Reisnerova 74
31000 Osijek

Telefonski brojevi: 031/374-048
031/374-049

Email adrese: osijek@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Rijeka

Adresa: Links d.o.o.
Kumičićeva ul. 43A
51000 Rijeka

Telefonski brojevi: 051/403-776
051/403-777
051/403-778

Email adrese: rijeka@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Zadar

Adresa: Links d.o.o.
Velebitska 8
23000 Zadar

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: zadar@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Varaždin

Adresa: Links d.o.o.
Jurja Križanića 18
42000 Varaždin

Telefonski brojevi: 042/660-080
042/660-088

Email adrese: varazdin@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Pula

Adresa: Links d.o.o.
Viška 2a
52100 Pula

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: pula@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Slavonski Brod

Adresa: Links d.o.o.
Matije Mesića 8
35000 Slavonski Brod

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: slavonskibrod@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Vinkovci

Adresa: Links d.o.o.
Kralja Zvonimira 19A
32100 Vinkovci

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: vinkovci@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Koprivnica

Adresa: Links d.o.o.
Ante Starčevića 22a
48000 Koprivnica

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: koprivnica@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

Links Šibenik

Adresa: Links d.o.o.
Draga 7
22000 Šibenik

Telefonski brojevi: 072/100-600
01/3096-944

Email adrese: sibenik@links.hr

Radno vrijeme: Radni dan:
08:00 - 20:00

Subota:
08:00 - 15:00

Nedjelja:
-

Praznik:
-

 Tečaj €/kn: 7,53450